ЧИСТАЧ НА КАЛ PONDMATIC 2

11.918,00 ден.   Спореди

Тенкиот уред за вшмукување Pondomatic 2 е посебен уред за вшмукување за езерца и базени со моќен 1400 W мотор. Автоматско активирање и празнење преку вградениот тајмер. Има 3 млазници за вшмукување, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.918,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тенкиот уред за вшмукување Pondomatic 2 е посебен уред за вшмукување за езерца и базени со моќен 1400 W мотор. Автоматско активирање и празнење преку вградениот тајмер. Има 3 млазници за вшмукување, вклучувајќи и 4 метарско црево за вшмукување и 2 метарско црево за празнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник

iii sto ? na kraj go nemaat nitu e isporaclivo...samo majmuni pravat od klientite,posebno ovie od conrad..