ЧИСТАЧ НА ЕЗЕРЦА СО ПУМПА И ФОНТАНА

2.537,00 ден.   Спореди

Чистачот може да се користи секаде во базенот. Константно ја чисти површината на базенот со вградената пумпа преку вшмукување. Дизајниран за длабочина од 0,3 до 1,8 м.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чистачот може да се користи секаде во базенот. Константно ја чисти површината на базенот со вградената пумпа преку вшмукување. Дизајниран за длабочина од 0,3 до 1,8 м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка