ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА

1.416,00 ден.   Спореди

Специјален чистач кој ги отстранува сите нечистотии и налепници од Вашата шофершајбна.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален чистач кој ги отстранува сите нечистотии и налепници од Вашата шофершајбна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка