Чистач за стакло 6

250,00 ден.   Спореди

Чистач за стакло со голема алуминиумска рачка и мрежаст сунѓер за отстранување мушички.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чистач за стакло со голема алуминиумска рачка и мрежаст сунѓер за отстранување мушички.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка