Чистач за стакло 4

180,00 ден.   Спореди

Чистач за ветробранско стакло со гумен бришач и мрежаст сунѓер за отстранување на мушички идеален за бензински пумпи за самопослужување, чистење на ветробранско стакло. Димензии: 205x430 мм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 180,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чистач за ветробранско стакло со гумен бришач и мрежаст сунѓер за отстранување на мушички идеален за бензински пумпи за самопослужување, чистење на ветробранско стакло. Димензии: 205x430 мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка