Чистач за стакло со острица

140,00 ден.   Спореди

The pane cleaner with blade is ideal for aquarium panes with persistant algae soiling.
8920 Screen cleaner with blade, 45 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 140,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The pane cleaner with blade is ideal for aquarium panes with persistant algae soiling.
8920 Screen cleaner with blade, 45 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка