Четка *32*

20,00 ден.   Спореди

Рамна четка добар квалитет
0200-324410 1" 20 ден.
0200-324415 1,5" 25 ден.
0200-324420 2" 30 ден.
0200-325125 2,5" 45 ден.
0200-325130 3" 55 ден.
0200-325140 4" 85 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 20,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рамна четка добар квалитет
0200-324410 1" 20 ден.
0200-324415 1,5" 25 ден.
0200-324420 2" 30 ден.
0200-325125 2,5" 45 ден.
0200-325130 3" 55 ден.
0200-325140 4" 85 ден. Производител:
Hardex Шифра:
0200-324410

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка