Четка за прашина

120,00 ден.   Спореди

Нежна мала природна четкичка за чистење, отстранување на нечистотии од недостапни места, инструменти, вентилациски решетки, аудио инструменти и.т.н. W-9.50 cm. L-2.50 cm. H-22.50 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 120,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нежна мала природна четкичка за чистење, отстранување на нечистотии од недостапни места, инструменти, вентилациски решетки, аудио инструменти и.т.н. W-9.50 cm. L-2.50 cm. H-22.50 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка