Четка за миење со славина

300,00 ден.   Спореди

Четка за миење на возила со славика и приклучок директно на црево или брза спојка за поефикасно миење на вашето возило. Димензии: L140xW70xH70mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Четка за миење на возила со славика и приклучок директно на црево или брза спојка за поефикасно миење на вашето возило. Димензии: L140xW70xH70mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка