ЧЕТИРИДЕЛЕН СЕТ КЛЕШТИ + ФАЗОМЕР

5.015,00 ден.   Спореди

Двокомпонентнен држач. Зајакнат ефект од околу 58 - 62 HRC. Исполирани зајакнати глави. Долготрајните прецизни клешти од зајакнат специјален челик, со двокомпонентна дршка со мека нелизгачка површина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.015,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двокомпонентнен држач. Зајакнат ефект од околу 58 - 62 HRC. Исполирани зајакнати глави. Долготрајните прецизни клешти од зајакнат специјален челик, со двокомпонентна дршка со мека нелизгачка површина, ви овозможуваат исклучително удобно ракување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка