ЧЕЛИЧНА LED СВЕТИЛКА 2 Х 1 W

4.307,00 ден.   Спореди

Со оваа ѕидна LED светилка не само што заштедувате електрична енергија со 2 x 1 W, туку и ставате акцент на вашиот дом, без разлика дали е во дневната, во спалната соба или кујната.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со оваа ѕидна LED светилка не само што заштедувате електрична енергија со 2 x 1 W, туку и ставате акцент на вашиот дом, без разлика дали е во дневната, во спалната соба или кујната.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка