Чекрек 907 kg

9.735,00 ден.   Спореди

Преку посебен плочаст приклучок овој вител се монтира на куката на Вашето возило. Возможно е и фиксно монтирање. Заштита со прекинувач за престегање, за да не дојде до уништување на сајлата и куката.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.735,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преку посебен плочаст приклучок овој вител се монтира на куката на Вашето возило. Возможно е и фиксно монтирање. Заштита со прекинувач за престегање, за да не дојде до уништување на сајлата и куката.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка