Чекрек (вител) 907 kg

12.154,00 ден.   Спореди

Адаптер плочата обезбедува можност за користење на повеќе начини, за влечење или забавување. Исто така не се исклучува можноста за користење и во фиксни услови. * 7,5 m приклучен кабел. Заштита со пре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.154,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер плочата обезбедува можност за користење на повеќе начини, за влечење или забавување. Исто така не се исклучува можноста за користење и во фиксни услови. * 7,5 m приклучен кабел. Заштита со прекинувач за престегање, за да не дојде до уништување на сајлата и куката.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка