Чашки со LED свеќички

590,00 ден.   Спореди

Украсете ја Вашата маса, наткасна или соба со електрични свеќички. Нивното треперење ќе направи пријатен амбиент, исто како да имате запалено свеќи но овојпат без ризик од пожар.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Украсете ја Вашата маса, наткасна или соба со електрични свеќички. Нивното треперење ќе направи пријатен амбиент, исто како да имате запалено свеќи но овојпат без ризик од пожар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

Edno parce e 590? Pozdrav