ЧАСОВНИК - ТЕРМОМЕТАР

2.950,00 ден.   Спореди

DCF-ѕиден часовник кој прикажува температура (надворешна/внатрешна), дата и ден на мал компактен ЛЦД дисплеј. Прикажување на температура од
˚C во F и обратно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DCF-ѕиден часовник кој прикажува температура (надворешна/внатрешна), дата и ден на мал компактен ЛЦД дисплеј. Прикажување на температура од
˚C во F и обратно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка