Часовник со проектирање на ѕид или плафон

3.481,00 ден.   Спореди

Со овој проектор може да се проектира часовник со пречник од 120 cm на ѕидот или плафонот. Проектираниот часовник се прикажува во облик на секојдневен обичен часовник со три стрелки (часови, минути и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој проектор може да се проектира часовник со пречник од 120 cm на ѕидот или плафонот. Проектираниот часовник се прикажува во облик на секојдневен обичен часовник со три стрелки (часови, минути и секунди).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка