Часовник со мерач на чекори

2.242,00 ден.   Спореди

Со овој часовник може во секое време да го знаете бројот на чекори и калории што сте го потрошиле на работа или додека сте биле во шопинг.
На прв поглед часовник, а на втор, бројач на чекори со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој часовник може во секое време да го знаете бројот на чекори и калории што сте го потрошиле на работа или додека сте биле во шопинг.
На прв поглед часовник, а на втор, бројач на чекори со бројни функции. Со овој часовник може во секое време да го знаете бројот на чекори и калории што сте го потрошиле на работа или додека сте биле во шопинг. Времето и датумот секако се прикажани, како и тајмер функцијата која може да се постави за почеток на мерењето. Аларм функција. 5 нивоа на сензитивност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка