ЧАСОВНИК - РАДИО УРЕД ТИП ICES ICR-200 - СИН

1.770,00 ден.   Спореди

Започнете го утрото со добро расположение со часовниците дизајнирани од Ices. Разбудете се со пријатниот звук на радиото или мануелно одбраниот аларм. Интегрирани компоненти FM стерео, аларм и LED дис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.770,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Започнете го утрото со добро расположение со часовниците дизајнирани од Ices. Разбудете се со пријатниот звук на радиото или мануелно одбраниот аларм. Интегрирани компоненти FM стерео, аларм и LED дисплеј.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка