Црпалка за масло 12V

4.471,00 ден.   Спореди

Заменете го маслото во Вашето возило удобно и едноставно. Високата влечна моќ на 12 - волтната црпалка Ви овозможува брзо и едноставно црпење на старото масло од картерот во Вашиот автомобил или ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.471,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заменете го маслото во Вашето возило удобно и едноставно. Високата влечна моќ на 12 - волтната црпалка Ви овозможува брзо и едноставно црпење на старото масло од картерот во Вашиот автомобил или машина. На тој начин веќе не Ви е повеќе потребна дигалка или канал. Идеално за црпење нафта и дизел гориво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка