Црево за воздух силиконско 2.4 м

80,00 ден.   Спореди

Silicone air tube, ø 5 mm/2.40 m
This silicone air tube of 2,40 m is ideal in use for aquariums where the air pump stand beside the aquarium in or on a cupboard.
8752 Silicone air tube, ø ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 80,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Silicone air tube, ø 5 mm/2.40 m
This silicone air tube of 2,40 m is ideal in use for aquariums where the air pump stand beside the aquarium in or on a cupboard.
8752 Silicone air tube, ø 5 mm/2.40 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка