ЦД-РАДИО TELEFUNKEN CLASSIC 30

13.806,00 ден.   Спореди

Ретродизајн на ЦД-радио со RDS, УСБ-конекција, отвор за картички SD/MMC-и предна аудио-конекција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.806,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ретродизајн на ЦД-радио со RDS, УСБ-конекција, отвор за картички SD/MMC-и предна аудио-конекција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка