Цаци во метрото
Цаци во метрото

Цаци во метрото

190,00 ден.   Спореди

„Цаци, изјавува Габриел заземајќи величествена поза, без мака изнајдена во неговиот репертоар, ако навистина сакаш да ја видиш палатата на Инвалидите и вистинскиот гроб на вистинскиот Наполеон, јас ќе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Цаци, изјавува Габриел заземајќи величествена поза, без мака изнајдена во неговиот репертоар, ако навистина сакаш да ја видиш палатата на Инвалидите и вистинскиот гроб на вистинскиот Наполеон, јас ќе те одведам таму. - Наполеон жими газов, одговара Цаци. Ич не ме интересира, тој заебан со онаа негова глупава шапка. - Шотинтересира? Цаци не одговара. - Да, вели Шарл со неочекувана љубезност, шотинтересира? - Метрото.“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка