ХРОМИРАН ТЕРМОСТАТ TRV 4

1.829,00 ден.   Спореди

Овој термостат е погоден за контрола на температура во посебни соби за радијатори со интегриран вентилаторски сет. Цврстиот метал M30 x 1.5 (со стандардна големина) овозможува директна, безбедна инст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.829,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој термостат е погоден за контрола на температура во посебни соби за радијатори со интегриран вентилаторски сет. Цврстиот метал M30 x 1.5 (со стандардна големина) овозможува директна, безбедна инсталација. CEN - сертификација според DIN EN 215. Опсегот на прилагодување може да се ограничи со заклучување нагоре и надолу. Ова може да придонесе за зачувување на енергијата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка