Хоризонтален бојлер 200 лит

17.794,00 ден.   Спореди

Хоризонтален Бојлер H 200 I за надворешна употреба, дава топла вода под притисок Хоризонталниот бојлер за соларни системи е наменет за надворешна употреба. Тој има 10 цм. полиуретанска изолација ( пју...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 17.794,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Хоризонтален Бојлер H 200 I за надворешна употреба, дава топла вода под притисок Хоризонталниот бојлер за соларни системи е наменет за надворешна употреба. Тој има 10 цм. полиуретанска изолација ( пјур пена) и нема опасност од замрзнување. Казанот е емалјиран и неговата гаранција е 5 год. Има вградено во него ел.грејач и термостат за догревање на водата по потреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка