Хеликоптер Smart-Phone Wizard Silverlit, безжичен

4.720,00 ден.   Спореди

Најдоброто во овој производ, не е само хеликоптерот, туку и новоразвиеното управување преку Smart-Phone. Можете да управувате со вашиот хеликоптер преку придружниот инфрацрвен далечински управувач или...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Најдоброто во овој производ, не е само хеликоптерот, туку и новоразвиеното управување преку Smart-Phone. Можете да управувате со вашиот хеликоптер преку придружниот инфрацрвен далечински управувач или преку вашиот Smart-Phone.Едноставно вметнете го инфрацрвениот адаптер во приклучокот за слушалки, симнете бесплатни апликации и започнете со летањето. Хеликоптерот работи со поврзување на било кој Smart-Phone, без разлика на брендот. Посебен нагласок се става на центрифугалниот систем за стабилизација на хеликоптерот. Прецизни летови се можни дури и во мали простори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка