Хеликоптер со далечинско управување RESCUE TEAM RTF

2.537,00 ден.   Спореди

Уживајте и забавувајте се во пилотирањето со новиот начин на управување. Овој хеликоптер ќе Ви пружи часови добра забава кога сте сами или со Вашето друштво.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уживајте и забавувајте се во пилотирањето со новиот начин на управување. Овој хеликоптер ќе Ви пружи часови добра забава кога сте сами или со Вашето друштво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка