ХАЛОГЕНСКО ЗВЕЗДЕНО НЕБО 10дел. СЕТ Златно

2.773,00 ден.   Спореди

Совршено осветлување за добра атмосфера. Дозволете да ве маѓепса играта на светлото и боите. Однапред направениот распоред на каблите овозможува едноставна инсталација.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршено осветлување за добра атмосфера. Дозволете да ве маѓепса играта на светлото и боите. Однапред направениот распоред на каблите овозможува едноставна инсталација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка