ХАЛОГЕНСКИ РЕФЛЕКТОР - ЦРН

472,00 ден.   Спореди

Куќиште од цврст алуминиум со заштитно стакло. Рефлекторот од алуминиум е гаранција за оптимално осветлување. Сијалиците не спаѓаат во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Куќиште од цврст алуминиум со заштитно стакло. Рефлекторот од алуминиум е гаранција за оптимално осветлување. Сијалиците не спаѓаат во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка