ХАЛОГЕНСКИ РЕФЛЕКТОР - СРЕБРЕН 500 W

885,00 ден.   Спореди

Халогенскиот рефлектор од алуминиумски лим и предна плоча од сигурносно стакло гарантира оптимално искористување на светлината. Сијаличките не спаѓаат во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Халогенскиот рефлектор од алуминиумски лим и предна плоча од сигурносно стакло гарантира оптимално искористување на светлината. Сијаличките не спаѓаат во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка