ХАЛОГЕНСКИ РЕФЛЕКТОР СО ПРИЕМНИК И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

3.540,00 ден.   Спореди

Халогенски предавател со далечински управувач. Home Easy надворешната халогена светилка може да се спари со сите предаватели од Home Easy серијата. Практично ракување преку далечински управувач или ко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Халогенски предавател со далечински управувач. Home Easy надворешната халогена светилка може да се спари со сите предаватели од Home Easy серијата. Практично ракување преку далечински управувач или компатибилен предавател, како на пример, ѕиден прекинувач (каталошки број:. 64 66 81) или детектор на движење со временско прилагодување (каталошки број:. 64 65 18). Ви овозможува безбедно движење околу вашиот дом и двор дури и за време на мрачниот период од годината.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка