ХАЛОГЕНСКА ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА ТИП - R7S, 120W

413,00 ден.   Спореди

Нова генерација на штедливи сијалици. Нисковолтната сијалица на Osram е направена според ИРЦ технологија базирана врз принципот на враќање на топлината. Специјалната спирала на оваа сијалица (инфрацрв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нова генерација на штедливи сијалици. Нисковолтната сијалица на Osram е направена според ИРЦ технологија базирана врз принципот на враќање на топлината. Специјалната спирала на оваа сијалица (инфрацрвена обвивка) ја враќа произведената топлина во ламбата, што значи дека е потребно помало количество енергија однадвор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка