ХАЛОГЕНСКА СИЈАЛИЦА OSRAM

295,00 ден.   Спореди

Заменете ги обичните BILUX AS сијалици со новите BILUX HALOROAD од Osram за да добиете 20% повеќе светло, три пати поголема трјаност, постојано интензивно осветлување. Не се користи како замена за H4 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заменете ги обичните BILUX AS сијалици со новите BILUX HALOROAD од Osram за да добиете 20% повеќе светло, три пати поголема трјаност, постојано интензивно осветлување. Не се користи како замена за H4 сијалици!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка