ХАЛОГЕНСКА СИЈАЛИЦА 500 W - ЦРНА

885,00 ден.   Спореди

Рефлекторите изработени од алуминиумска легура која не рѓосува и не пропушта вода, ви гарантира оптимално осветлување. Прозорец изработен од зацврстено стакло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рефлекторите изработени од алуминиумска легура која не рѓосува и не пропушта вода, ви гарантира оптимално осветлување. Прозорец изработен од зацврстено стакло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка