ХАЛОГЕНСКА СВЕТИЛКА - БЕЛА

1.121,00 ден.   Спореди

Халогенски рефлектор - PIR IP44 за осветлување на сите темни простории од вашиот дом. За да добиете добра фреквенција на сензорот и да ја заштитите од дожд, поставете ја под стреа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Халогенски рефлектор - PIR IP44 за осветлување на сите темни простории од вашиот дом. За да добиете добра фреквенција на сензорот и да ја заштитите од дожд, поставете ја под стреа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка