ХАЛОГЕНКА СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

3.540,00 ден.   Спореди

Халогенка со далечински управувач. Home Easy халогенка за надворешна средина може да се спари со сите предаватели на Home Easy серијата. Можете да го користите преку далечински управувач или со компат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Халогенка со далечински управувач. Home Easy халогенка за надворешна средина може да се спари со сите предаватели на Home Easy серијата. Можете да го користите преку далечински управувач или со компатибилен предавател (на пример, ѕиден прекинувач 64 66 81 или со детектор на движење со подесување на времето 64 65 18). Дури и во најмрачните сезони можете комотно да се движите низ куќата и дворот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка