ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА R7S 230 V 1000 W

ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА R7S 230 V 1000 W

826,00 ден.   Спореди

HALOLINE од OSRAM халогено светло со двоен крај за мрежен напон. Овозможува повеќенаменско користење. Може да се користи како надворешно осветлување, осветлување на прозорците и простории за забава. H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HALOLINE од OSRAM халогено светло со двоен крај за мрежен напон. Овозможува повеќенаменско користење. Може да се користи како надворешно осветлување, осветлување на прозорците и простории за забава. HALOLINE е идеален инструмент за индиректно осветлување во домот. Работи без трансформатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка