Халогена инфрацрвена греалка FIORE 1800

12.803,00 ден.   Спореди

Халогена инфрацрвена греалка се користат во индустриски процеси за греење и сушење. Поради своето кратко време на одговор, високата енергетска топлина и добра контрола овие греалка е одлично прилагодл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.803,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Халогена инфрацрвена греалка се користат во индустриски процеси за греење и сушење. Поради своето кратко време на одговор, високата енергетска топлина и добра контрола овие греалка е одлично прилагодлива да се генерира топлина брзо во вашиот надворешен простор за седење, вашата тераса или во вашата бања. Идеален за комерцијална употреба, со цел да обезбеди топлина за работни станици кои се тешки за да се загрее со топол воздух.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка