Фукоовото нишало
Фукоовото нишало
Фукоовото нишало

Фукоовото нишало

790,00 ден.   Спореди

Фукоовото нишало е една од книгите што го одбележаа крајот на дваесеттиот век.Произлезен од перото на неприкосновениот современ медиевалист, Умберто Еко, ова е роман кој може да послужи и како учебник...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Фукоовото нишало е една од книгите што го одбележаа крајот на дваесеттиот век.Произлезен од перото на неприкосновениот современ медиевалист, Умберто Еко, ова е роман кој може да послужи и како учебник за средниот век.Оваа книга е единствена по својот концепт иако постојат неколку обиди за нејзино репродуцирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка