Фрижидер Q40 12/230 V

18.310,00 ден.   Спореди

Конструиран да им служи на вашите големи и мали авантури како сигурен сопатник. Оваа кулер торба Q40, која би служела да си ги оладите вашите омилени пијалоци ќе ве исполнува само со ладни мигови. Q...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конструиран да им служи на вашите големи и мали авантури како сигурен сопатник. Оваа кулер торба Q40, која би служела да си ги оладите вашите омилени пијалоци ќе ве исполнува само со ладни мигови. Q40 ладилникот работи на DC / AC и има 2 кабли со можност за 12 и 230 V напојување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка