Френи и Зуи
Френи и Зуи

Френи и Зуи

190,00 ден.   Спореди

„Во Френи и Зуи Селинџер инсистира на оваа двојка од седумте деца на Гласови. Цикличната проза за семејството Глас ги содржи главните идеи на селинџер кои парцијално ги наоѓаме и во другата негова про...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Во Френи и Зуи Селинџер инсистира на оваа двојка од седумте деца на Гласови. Цикличната проза за семејството Глас ги содржи главните идеи на селинџер кои парцијално ги наоѓаме и во другата негова проза. ...Овој текст е дефиниран со филозофско-теолошката расправа на Френи и Зуи. Во нивниот дијалог навистина можат да се забележат влијанијата на зенот но во онаа смисла во која Сузуки го дефинира како основен факт на секоја филозофија и религија...“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка