Фото Хартија HEWLETT-PACKARD, Advanced, Glossy, Големина 10x15 цм, 250 g/m2.

Фото Хартија HEWLETT-PACKARD, Advanced, Glossy, Големина 10x15 цм, 250 g/m2.

220,00 ден.   Спореди

Advanced HEWLETT-PACKARD, Inkjet Photo Papers, GlossyВид, Грамажа 250 g/m2, Големина 10x15 cm без раб, Број на листови 60.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 220,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Advanced HEWLETT-PACKARD, Inkjet Photo Papers, GlossyВид, Грамажа 250 g/m2, Големина 10x15 cm без раб, Број на листови 60.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка