Флуоресцентна лента 4

120,00 ден.   Спореди

Флеоресцентна лента со 4 лед диоди и прекинувач идеална за велосипедисти.
Широка: 3 цм.
Долга: 21 цм.
Со сертификат: EN13356


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 120,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флеоресцентна лента со 4 лед диоди и прекинувач идеална за велосипедисти.
Широка: 3 цм.
Долга: 21 цм.
Со сертификат: EN13356

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка