Флуоресцентна лента 3

60,00 ден.   Спореди

Црвена флуоресцентна лента со чичек лепенка идеална за велосипедисти и пешаци. Долга 38 цм. и широка 3 цм. W-4.80 cm. L-1.50 cm. H-21.00 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 60,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црвена флуоресцентна лента со чичек лепенка идеална за велосипедисти и пешаци. Долга 38 цм. и широка 3 цм. W-4.80 cm. L-1.50 cm. H-21.00 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка