Фломастер со печат

35,00 ден.   Спореди

Фломастерот со печат е достапен во повеќе бои, од едната страна е делот за пишување со дебелина на линијата од 1мм и 6 мм, а од другата страна има печат. Цената е за еден фломастер со печат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 35,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Фломастерот со печат е достапен во повеќе бои, од едната страна е делот за пишување со дебелина на линијата од 1мм и 6 мм, а од другата страна има печат. Цената е за еден фломастер со печат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи