ФЛЕКСИБИЛНО ОДВОДНО ЦРЕВО

531,00 ден.   Спореди

Флексибилен одвод со држач, за канта за бензин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилен одвод со држач, за канта за бензин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка