ФЛЕКСИБИЛНА ЖИЦА - LIFY 0.50 mm - црвена

691,00 ден.   Спореди

Флексибилен кабел погоден за флексибилни ел.цевки, поврзување на ел апарати итн. Изолацијата е изработена од специјална пластика со заштита од температури од -15 до 70 ºC.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 691,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилен кабел погоден за флексибилни ел.цевки, поврзување на ел апарати итн. Изолацијата е изработена од специјална пластика со заштита од температури од -15 до 70 ºC.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка