ФЛЕКСИБИЛЕН КАБЕЛ ТИП - LIY-V 0.08 mm - ЖОЛТ 2

3,00 ден.   Спореди

Единечен флексибилен кабел од легура на калај и бакар изработен со стандарди - VDE 0812. Заштитна обвивка од масло и бензин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Единечен флексибилен кабел од легура на калај и бакар изработен со стандарди - VDE 0812. Заштитна обвивка од масло и бензин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка