ФИЛТЕР-ПУМПА AQUA ACTIVE PROFESIONAL 4500

26.491,00 ден.   Спореди

Идеален како филтер и пумпа за вода кој може да вшмука честички од прашина до 10 мм. Се регулира совртење на копчето самото куќиште.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 26.491,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален како филтер и пумпа за вода кој може да вшмука честички од прашина до 10 мм. Се регулира совртење на копчето самото куќиште.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка