ФИЛТЕР ПУМПА AQUA ACTIVE POWER 22 000

33.807,00 ден.   Спореди

Филтер и пумпа со моќен индуктивен мотор. Овој филтер-пумпа е погоден за градинарски езерца и филтер системи. Висока ефикасност и релативно ниска потрошувачка на енергија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 33.807,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Филтер и пумпа со моќен индуктивен мотор. Овој филтер-пумпа е погоден за градинарски езерца и филтер системи. Висока ефикасност и релативно ниска потрошувачка на енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка