ФИЛТЕР ЗА ВОДА

295,00 ден.   Спореди

Филтер за прочистување на вода. Се расклопува за чистење. Има двојна конекција од 10 mm. Погодна за сите цевки на пумпи под притисок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Филтер за прочистување на вода. Се расклопува за чистење. Има двојна конекција од 10 mm. Погодна за сите цевки на пумпи под притисок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка